in

Zeytini sevenler buluşuyor: Slow Olive 2018 14-15 Nisan’da Ayvalık’ta – Yeşilist

Uluslararası Slow Food hareketinin iki yıllık etkinlikleri arasına bulunan ve bir zeytin etkinliği olarak uluslararası köprüler kurmayı hedefleyen Slow Olive; 2. buluşmasını 14-15 Nisan tarihlerinde Ayvalık’ta gerçekleştiriyor.

Halka açık ve ücretsiz gerçekleşecek bu etkinlik Uluslararası Slow Food hareketinin himayesinde, Slow Food’un Türkiye birlikleri ile Ayvalık Belediyesi’nin işbirliğinde tertip ediliyor. Bu yıl da Bu yıl üreticisinden, uzmanlarına, gönüllerinden, şeflerine hep beraber zeytin ve zeytinlikleri korumanın önemini ve yöntemlerini konuşulacak.Etkinlikte ikinci gün gerçekleşecek Mutluköy’de zeytinliklerin gerçekleşecek yabani ot toplama etkinliğine kayıt olmanız tavsiye ediliyor. Etkinliğin detaylarını öğrenmek ve kayıt olmak çin buraya tıklayabilirsiniz.

Bu akşam ise Slow Olive etkinliği için Ayvalık’ta bulunanlara özel bir yemek düzenlenecek. Ayna Cunda’da düzenlenecek Zeytin Aşkına temalı yemeğe katılmak için 02663272725 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için: info@fikirsahibidamaklar.org ‘a e-posta atabilir, programın tamamı için Slow Olive’in Facebook sayfasına göz atabilirsiniz: https://www.facebook.com/SlowOlive/

Etkinliğin Facebook sayfası için: https://www.facebook.com/events/571333123044585/

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Virtual Reality Practice for Alzheimer's Disease Recreating a Past Day • Bigumigu

5 ways to give home positive energy